رهبری
نشست طرح ملی مکان یابی گروه های پر خطر در مرکز مدیریت بیماریهای واگیر

نشست طرح ملی مکان یابی گروه های پر خطر در مرکز مدیریت بیماریهای واگیر

بررسی پروپوزال کوهورت خانواده با حضور ریاست محترم دانشگاه

بررسی پروپوزال کوهورت خانواده با حضور ریاست محترم دانشگاه

افیلیشن مرکز ( وابستگی سازمانی )

 
اخبار

ایران جزء معدود کشورهایی است که مجمع ملی سلامت را تشکیل داده است

معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت گفت: مجمع ملی سلامت برای اولین بار در کشور تشکیل می شود و ایران جزء معدود کشورهایی است که این مجمع را تشکیل داده است. در مجمع ملی سلامت سه ضلع دولت و حاکمیت، متخصصان و پزشکان و مردم حضور دارند.

دوشنبه 9 اسفند 1395

نخستین مجمع ملی سلامت با حضور رییس جمهوری تشکیل شد

صبح یکشنبه 8 اسفند ،نخستین مجمع ملی سلامت و تقدیر از برگزیدگان مؤلفه های اجتماعی مؤثر بر سلامت با حضور رییس جمهور ،وزیر کشور و وزیر بهداشت درمان وآموزش پزشکی در سالن وزارت کشور برگزار شد.

دوشنبه 9 اسفند 1395

افتتاح بیمارستان کوثر سنندج، با حضور وزیر بهداشت

فاز اول بیمارستان فوق تخصصی کوثر سنندج امروز با حضور 'سیدحسن قاضی زاده هاشمی' وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسید.

دوشنبه 9 اسفند 1395

حدود 23 درصد ایرانیها، به اختلالات اعصاب و روان مبتلا هستند.

وزیر بهداشت گفت: در دنیا 450 میلیون نفر مبتلا به اختلالات اعصاب و روان و 10 درصد از آنها دچار افسردگی هستند. ضمنا میزان افسردگی در کشور حدود 12 درصد است.

سه‌شنبه 28 دی 1395
عوامل اجتماعی موثر بر سلامت
 
در تاریخ 7 مرداد ماه 1396 جلسه کمیته راهبردی پروژه مشترک صندوق جمعیت ملل متحد (UNDP) ،مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت و مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت تحت عنوان "اجرایی مداخلات کاهش رفتار های پر خطر در گروه مردان آسیب پذیر به روش PLACE تشکیل شد و طی آن جلسه پروتکل ،برنامه عملیاتی و ابزارهای این پروژه ارائه و به بحث گذاشته شد.
 
بازدید معاونت محترم تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و درمان جناب آقای دکتر ملک زاده از مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت کردستان در این بازدید فعالیت های مرکز تحقیقات خدمت ایشان ارایه شد.طرح های ملی اتمام یافته و در حال اجرای مرکز به ایشان نشان داده شد. 
 

مطالعه رکن اساسی مراکز پژوهشی هر کشور و هر دانشگاهی بوده و در این راستا یکی از مطالعات بسیار بنیادی مطالعات کوهورت می باشد که پس از یکسال بحث و تبادل نظر و پیگیریهای فراوان، گروه تخصصی مطالعه کوهورت با عنوان «تعیین عوامل تاثیر گذار بر تحکیم و تداوم بنیان خانواده» شکل گرفت و در طی جلسات متوالی که در مرکز SDH دانشگاه برگزار گردید، موفق شد پروپوزال این طرح را تدوین نماید.

اولین جلسه مطالعات کوهورت با حضور ریاست محترم دانشگاه و اعضا برگزار شد و ابتدا آقای دکتر مرادی با معرفی اعضای اصلی کوهورت خدمت ریاست دانشگاه، درخصوص مشکلات طلاق و اینکه استان کردستان از استانهای دارای مشکل بوده و به میانگین کشوری بسیار نزدیک می باشد توضیحات مبسوطی داده و سپس درخصوص اهمیت اجرای کوهورت و نحوه اجرای آن توضیحات لازم را دادند و به سوالات ریاست محترم دانشگاه بطور کامل از سوی تیم پاسخ داده شد.
 

جمله روز
آمار بازدید کنندگان
کاربران آنلاین 653
امروز 12223
دیروز 18113
ماه جاری 12223
سال جاری 1774873
از ابتدا 8692778
صفحه جاری 4252