بیمارستان شهید چمران سروآباد

رهبری
سروآباد

سروآباد

بیمارستان شهید چمران سروآباد

سروآباد

سروآباد

بیمارستان شهید چمران سروآباد

اخبار بیمارستان شهید چمران سروآباد

دیدار مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروآباد با انجمنهای مردم نهاد شهرستانهای مریوان و سروآباد

مورخ 23 مردادماه در سالن کنفرانس بیمارستان شهیدچمران سروآباد ایوب غلامی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروآباد و کاوه کهزادی مسئول واحد آموزش و ارتقای سلامت، کورش سعیدیان مسئول واحد سلامت روانی اجتماعی و اعتیاد با مسئولین انجمنهای مردم نهاد شهرستانهای مریوان و سروآباد نشستی با موضوع مؤلفه های اجتماعی و تأثیرگذاربر سلامت برگزار گردید.

سه‌شنبه 24 مرداد 1396

اولین عمل جراحی دربیمارستان شهید چمران شهرستان سروآباد صورت گرفت

مورخ یازدهم خردادماه اولین عمل جراحی در اتاق عمل بیمارستان شهید چمران سروآباد توسط دکتر اقبال رشیدی متخصص جراحی عمومی در شهرستان سروآباد صورت گرفت.

شنبه 13 خرداد 1396

به مناسبت روز جهانی رادیولوژی از کادر رادیولوژی بیمارستان شهید چمران سروآباد تجلیل گردید

به مناسبت روز جهانی کشف اشعه ایکس (روز رادیولوژی)، هشتم نوامبر مصادف با هفدهم آبانماه روز جهانی رادیولوژی با حضور مدیر و معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروآباد مدیریت و مترون بیمارستان شهید چمران سروآباد و با حضور پرسنل رادیولوژی بیمارستان در محل رادیولوژی بیمارستان شهید چمران از پرسنل رادیولوژی تقدیر به عمل آمد.

سه‌شنبه 18 آبان 1395

به زودی و در آینده ای نزدیک بخش جراحی بیمارستان شهید چمران سروآباد راه اندازی خواهد شد

با تلاش و پیگیری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان و مدیریت شبکه و درمان شهرستان سروآباد یک جراح عمومی جهت خدمت در بخش جراحی بیمارستان شهید چمران سروآباد جذب و به زودی اتاق عمل این بیمارستان فعال خواهد شد.

سه‌شنبه 18 آبان 1395

آشنایی با بیمارستان ...

بیمارستان شهید چمران سروآباد در مساحتی بالغ بر 11917متر در تاریخ 1/7/94 شروع به کار نموده است. این بیمارستان با زیر بنای 3017متر ساختمان اصلی و 372متر ساختمانهای فرعی و 8701متر محوطه شامل:

یکشنبه 16 آبان 1395

سخن اول...

به قلم دکتر افشین بهمنی...

یکشنبه 16 آبان 1395
فرم ها